Užij si s Gravity Defeaters 7. ročník legendárního tábora v Brně. Čeká nás spousta tréninku, her, soutěží a hlavně zábavy.

Termín

4.8. - 10.8.
2024

Sraz

Těšínské nádraží
v 9:15

Cena

5690,-

Místo

SVČ Legato
Brno

Termín: 4.8 - 10.8. 2024

Sraz: Těšínské nádraží v 9:15

Cena: 5690,-

Místo: SVČ Legato, Brno

Pro koho je GD Camp?

Pro každého, kdo miluje pohyb a především parkour a freerun. Ať už jsi začátečník, nebo už skáčeš roky, odjedeš domů s novými skilly a spoustou zážitků. Minimální věk je 9 let.

Kde se sejdeme?

Sraz bude v Těšíně na nádraží, 9:15, kde bude i návrat 13.8 v 17:00. Případně v Legatu budeme kolem 13:30.

Na co se můžeš těšit?

Zatrénujeme si na nejlepších spotech a parkour parcích, kterých je v Brně fakt hodně. Kromě toho dvakrát navštívíme i In Motion Academy, jednu z nejlepších PK hal v evropě. Přímo v areálu máme dobře vybavenou tělocvičnu, a dovezeme si i trampolínu. Kromě tréninku nás čeká i spousta her, soutěží, výzev, a samozřejmě i posilování. A abychom si trochu odpočinuli, dáme si uprostřed campu chill day v aquaparku.

Kdo se o tebe bude starat?

Za to, že se bezpečně naučíš spoustu nových skillů budou zodpovědní naši zkušení trenéři Buchtič, Dano, Kardi, Martin, Maro a Rado. Vařit nám bude Markéta, a kdo nejede poprvé, tak ví, že se má na co těšit. Nebude chybět ani naše zkušená zdravotnice Viola.

Co všechno je v ceně?

V Ceně je tričko s motivem campu, všechny aktivity, včetně aquaparku a In Motion Academy, doprava do Brna a zpět, MHD po Brně ( každý den jedeme na jiný spot ), ubytování, strava, pojištění, výhry...

Co s sebou?

Dostatek oblečení, spacák a karimatku ( budeme spát v tělocvičně a klubovnách legata ), sportovní obuv, hygienické potřeby, láhev na pití. Podrobný seznam vám pošleme po přihlášení.

Máme jen 30 míst.

PŘIHLÁŠKA
DOKUMENTY